Design a konstrukce -  DENIP spol. s r.o.
 

Návrh a vývoj

Nosíte v hlavě nápad výrobku, který není na trhu? Víte, jak zhmotnit vaši představu? Naši vývojaři jsou tu pro vás!

Naše firma disponuje odborníky pro celý proces vývoje výrobku - od vlastního návrhu, konstrukčního a technologického řešení až po výrobu referenčního prototypu a seriovou výrobu.

Vývoj nového produktu na zakázku začíná vzájemnou diskuzí zákazníka a vývojového týmu na přesné definici požadavků na výrobek. Po zadání všech vstupů vytvoří designér první koncepční a tvarové studie, která odpovídají představě zákazníka a požadavkům trhu. Společnou diskuzí mezi zadavatelem a vývojovým týmem je vybrán jeden návrh, který je dále konstrukčně rozpracován.

Veškeré konstrukční a vývojové práce probíhají výhradně ve 3D grafických programech, které nám dávají úplnou kontrolu nad všemi konstrukčními detaily a celý proces se tak stává velmi přesný. Výsledkem je výrobní dokumentace, podle které se vyrábí první prototyp a následně úspěšný seriově vyráběný produkt..

CNC processing - Top Quality - www.denip.cz
 
22.12.2020
Celozávodní dovolená DENIP

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že naše firma bude v průběhů svátků, tj. od 23.12.2020 do 3.1.2021 uzavřena. Firma DENIP přeje všem obchodním partnerům a zákazníkům mnoho zdraví a úspěchů v roce 2021.

 
12.11.2020

společnosti DENIP pouze na provoz expedice

 
19.12.2019
Celozávodní dovolená DENIP

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že naše firma bude uzavřena od 23.12.2019 do 3.1.2020 z důvodu Vánočních svátků a celozávodní dovolené. Firma DENIP přeje všem obchodním partnerům a zákazníkům mnoho zdraví a úspěchů v roce 2020.