Profil společnosti DENIP, spol. s r.o.
 

Společnost DENIP, spol. s r.o.

Společnost DENIP se specializuje na komplexní zpracování plechu CNC technologiemi firmy Trumpf s vysokou mírou přidané hodnoty. Na tomto trhu působíme již od roku 1992.

Ve spolupráci s našimi dlouholetými partnery zajišťujeme našim zákazníkům také veškeré finalizující operace ve vysoké kvalitě.

Pro zefektivnění průběhu výroby je celý výrobní proces to je od přijmu zakázky, vlastní výroby a expedici monitorován informačním systémem.

Náš stabilní 80 členný tým zkušených pracovníků s dlouholetou praxí v oboru si je vědom, že spokojenost zákazníka závisí na kvalitě naší týmové spolupráce, flexibilitě a inovativním přístupu. Pro naše zákazníky jsme zřídili designérské a konstrukční studio, které uceluje nabídku našich služeb.

CNC processing - Top Quality - www.denip.cz
 
05.11.2012

Pořízení nového stroje Trumatic 7000 + SheetMaster

 
20.02.2012

To expand on German market, we are looking for dynamic and trustworthy trading partner in sales area, providing services regionally or nationwide.

 
18.10.2010

Společnost DENIP, spol. s r.o. se dostala až do krajského finále ceny Hospodářských novin VODAFONE FIRMA ROKU 2010. Získala velmi pěkné druhé místo!